1/23

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. 


29 травня

Мої спогади за 2019-2020 н.р.

Увага! Поради для захисту від хвороби коронавірусу . 

 Зараз в нашій країні та світі надзвичайно гостро стоїть питання небезпеки гострої респіраторної хвороби коронавірусу. Випадки захворюваності на цей вид грипу, спричинений даним вірусом, виявлено вже у понад 30 країнах. В Україні вживаються надзвичайно дієві заходи щодо упередження захворюваності на цей вид гострої респіраторної хвороби. 

aboutus

I’m a paragraph. Double click here or click Edit Text to add some text of your own or to change the font. Tell your visitors a bit about your services.

Свято-Покровський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Сіверської міської ради

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now